Wszystko dla Twojego samochodu

w naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące usługi:

Czyszczenie wnętrza

Sprzątanie wnętrza samochodu rozpoczynamy od zebrania wszystkich leżących w kabinie przedmiotów i umieszczeniu ich w specjalnym pojemniku, który przekazujemy klientowi po skończonej usłudze, dzięki czemu może on samodzielnie zadecydować, co jest mu potrzebne, a pozostałe rzeczy na miejscu zutylizować.

Po wstępnym sprzątaniu i opróżnieniu wszystkich schowków wykonujemy kolejne czynności:

 • odkurzanie dywaników
 • odkurzanie wnętrza kabiny (fotele, deska rozdzielcza, podłoga)
 • odkurzanie bagażnika
 • mycie elementów plastikowych i winylowych
 • zabezpieczenie elementów plastikowych specjalnymi środkami
 • mycie szyb

 

Odkurzanie wnętrza

Odkurzanie wnętrza samochodu wykonywane jest profesjonalnym odkurzaczem przemysłowym . Dzięki temu jesteśmy w stanie usunąć kurz, piasek, sierść zwierząt i każdy rodzaj zabrudzenia. Odkurzamy deskę rozdzielczą, wraz z kanałami nawiewowymi. Następnie odkurzamy fotel, drzwi oraz podłogę,( odkurzmy całą kabinę samochodu). Na koniec odkurzony zostaje bagażnik.

Jeżeli Klient zamawia pranie tapicerki zostaje ono wykonane zaraz po odkurzeniu.

Mycie oraz zabezpieczenie plastików

Mycie rozpoczynamy od deski rozdzielczej. Aby dokładnie umyć wnętrze i dotrzeć do zakamarków stosujemy parę suchą oraz specjalne pędzelki. Skupiamy się na wszystkich detalach. Usuwamy również cięższe zabrudzenia z elementów będących w częstym użyciu. Pozostawiamy wnętrze auta w idealnej czystości.

Zabezpieczenie plastików i elementów winylowych.

Dokładnie umyte i osuszone elementy wnętrza można zabezpieczyć odpowiednim preparatem który kupujemy u najlepszych producentów. Ożywia on elementy plastikowe i zabezpiecza plastiki przed utratą koloru na skutek oddziaływania promieni słonecznych. Zabezpieczenie chroni elementy także przed ścieraniem, przywieraniem brudu i kurzu.

Mycie szyb

Czyste szyby są jednym z podstawowych elementów wpływających na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Nawet niewielkie zabrudzenia dają o sobie znać (szczególnie w nocy) utrudniając widoczność i bezpieczeństwo jazdy.

Czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej

Pranie tapicerki samochodowej obejmuje wstępne odkurzanie podłogi, dywaników, siedzeń oraz drzwi.
Następnie wszystkie te elementy czyszczone są z użyciem odpowiednich preparatów zależnych od rodzaju materiału oraz stopnia zabrudzenia. Wykorzystujemy odkurzacze parowe oraz środki piorące najlepszych na rynku producentów.

Plamy i silnie zabrudzone elementy dodatkowo poddajemy odplamianiu.

Czyścimy tapicerkę:

 • skórzaną
 • materiałową
 • welurową
 • z eco-skóry

 

Pranie tapicerki materiałowej

Wykonywane jest przy pomocy odkurzacza parowego. Para z dodatkiem odpowiedniego środka do czyszczenia jest rozpylana na tapicerce, zmiękczając zabrudzenia. Całość jest natychmiast odsysana, co zapobiega wnikaniu brudu w głąb siedzeń. Uporczywe zabrudzenia czyszczone są ręcznie. Dla alergików wykonuje się czyszczenie bez używania detergentu (tylko para).
W wyniku prania tapicerka odzyskuje miękkość, kolor oraz świeżość jak z salonu .

Odplamianie tapicerki

Pranie tapicerki samochodowej obejmuje też usuwanie bardziej uciążliwych zabrudzeń. W przypadku występowania plam lub mocnych i trwałych zabrudzeń konieczne jest użycie detergentów o większym stężeniu albo odplamiaczy. Odplamianie może zająć więcej czasu w zależności od stopnia zabrudzenia tapicerki.

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Wykonujemy czyszczenie tapicerki skórzanej oraz

Dobieramy odpowiedni preparat w zależności od rodzaju skóry i stopnia jej zabrudzenia. Usługa polega na dokładnym ręcznym czyszczeniu tapicerki. Celem jest pozbycie się zabrudzeń i odświeżenie koloru tapicerki skórzanej.

W przypadku tapicerki skórzanej bardzo ważne jest, aby po czyszczeniu zabezpieczyć ją odpowiednim preparatem. Pozwoli to wydłużyć jej żywotność, zachować dobrą kondycję i miękkość skóry.

Dobrze nawilżona skóra jest mniej podatna na pęknięcia i przetarcia. Oczywiście nałożony preparat pielęgnujący nie zostawia śladów na ubraniu

Pielęgnacja lakieru samochodowego

 • mycie wstępne z użyciem aktywnej piany,
 • usuwanie drobinek smoły,
 • mycie przy użyciu:
  – najlepszych, dostępnych na rynku szamponów
 • zabezpieczenie lakieru odpowiednimi środkami
 • podstawowe polerowanie i nabłyszczanie lakieru usuwające hologramy i ryski,
 • mycie felg, opon oraz nadkoli,
 • nałożenie wosku syntetycznego,
 • nałożenie dressing’u na zewnętrzne elementy plastikowe,

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress